קורס גישור / לימודי גישור

בשל התגברות הדרישה לגישור ולמגשרים מקצועיים עקב חוק גישור חובה, והסכסוכים שעוד צפויים עקב הקורונה. נדרשים מגשרים! עולם הגישור "מרתק", הימים ימי דילמות, קונפליקטים ואף סכסוכים ולצערנו צפויים לא מעט סכסוכים גם לעת יציאה מן המשבר שאינו פוסח על תחום מתחומי החיים. הגישור נוגע בכל תחומי חיינו: זוגיות, משפחה, ילדים, פיננסים, פלילים, בריאות, תעסוקה…ועוד. 

בית ספר לגישור דיאלוג, מאפשר לקחת קורס גישור בסיסי (קורס מגשרים,הכשרת מגשרים) ולמסיימים בהצלחה – קורס גישור מקצועי או קורס גישור למנהלים, במספר מסלולי התמחות ייעודיים. בסיום כל קורס תוענק לבוגרים תעודה. נושאי הקורסים:

* גישור משפחתי * גישור גירושין * גישור בפלילים (צדק מאחה) * קורס גישור למנהלים *גישור במערכות חינוך * גישור בעסקים (ארגונים, מוסדות בריאות, חינוך וכו) * ועוד קורסים נוספים שתוכלו למצוא פה ברשימה מטה.

למרכז גישור 2 סניפים – ממוקם גם בבאר שבע ונותן מענה למחפשים קורס גישור בדרום וגם בהרצליה הנותן מענה למחפשים קורס גישור במרכז או לימודי גישור במרכז

מסלולי הלימוד:

 • למידה פרונטלית בכיתה
 • למידה דיגיטלית ביתית
 • למידה משולבת (היברידית) – בהתאמה אישית
 • שילוב למידה עצמית עם הנחייה צמודה (מורה פרטי – בהתאמה אישית)
 • קיימת אפשרות מעבר ממסלול למסלול

הלומדה ידידותית ומשלבת:

 • חומר עיוני 
 • מצגות וסרטונים
 • המלצות לסרטים
 • הפניות לחומרים רלוונטים מהרשת
 • דף פייסבוק בו מועלים אירועים וכתבות
 • סימולציות וניתוחי אירוע.
למענה מהיר- נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

המטרה של לימודי גישור:

הכשרה מקצועית – מקצוע מאתגר מעניין ומפרנס בכבוד רב ומלא סיפוק, שדרוג בעבודה ובמעמד החברתי, העשרה אישית וכלי התמודדות אישית. עם סיום הלימודים, יכולים הבוגרים שלנו להציע ללקוחותיהם ייעוץ וליווי בתחום שונים כמו רשלנות רפואית, חדלות פירעון, ביטוח, ביקורת פנים, חוק ורגולציה, עזרה במו"מ ועוד. במרכז גישור דיאלוג, משתתפים הסטודנטים בהכשרות מקצועיות נלוות לתחום הגישור כמו למשל: מיומנויות תקשורתיות, בין אישיות, ניהול מו"מ, ניהול יזמות, קורס להתמודדות עם לחץ ושחיקה, אסרטיביות ועוד.

כל אלו ועוד, מאפשרים לבוגרי המרכז להשתלב בארגונים כגון מרכזי גישור עירוניים או קהילתיים או לפתוח עסק משל עצמם ולפתח קריירה עצמאית בתחום הגישור, בהתאם לתחום ההתמחות שלהם במרכז תוך ליווי והדרכה של צוות המרכז עצמו עד להצלחה. אנו מאמינים כי אנו מביאים נקודת מבט חדשה ורעננה לעולם הסכסוך והדילמות המאפשרים לתהליך הגישור להתפתח ולהיטמע בקרב "המגושרים" ולאפשר להם לצאת לדרך חדשה תוך כבוד הדדי והסכמה.

לימודי תעודה גישור 

מגשר הוא מי שעבר הכשרה / קורס גישור, סיים את כל המטלות ואת פרוייקט הגמר המעשי (הדגמה וטיפול בדילמות, סכסוכים ותביעות מחייכם האישיים, המקצועיים ו/או תיקי אמת) וקיבל תעודת הסמכה לעסוק בתחום מגורם בעל נסיון וידע מוכח. ההסכמים שיגובשו על ידי מגשר מוסמך – יכולים לקבל תוקף של פס"ד (על פי תקנה 79-ג לחוק). נדגיש – המגשר אינו עורך דין והצדדים "המגושרים" אינם מחויבים לבצע את אשר המליץ, אך מנגד, ידוע כי כאשר מגיעים הצדדים למגשר,  הם אינם מעוניינים בליווי משפטי של עו"ד ופועלים מתוך מטרה להגיע לפשרה מוסכמת על שניהם ולכן, למגשר מוסמך בעל נסיון יש הצלחה רבה בשטח. מסקרים שנערכו עולה כי שביעות הרצון בהליך הגישור גבוהה מאד ואף יישום ההחלטות המוסכמות גבוה משמעותית (ובקלות יתרה) מיישום פסקי דין הניתנים בביהמ"ש.