פנה אלינו הבעל על מנת לסייע לו ולאישתו להגיע להבנות וסיום הנישואין ברוח טובה ככל הניתן. לדבריו הילדים ובריאותם הנפשית חשובה לו יותר מהכל ולכן הוא מוכן לפשרות מרחיקות לכת,העיקר שהילדים לא ייפגעו ומתוך כוונה לסיים את ההליך במהירות. לדבריו, אישתו פחות מעוניינת בסיום היחסים ולכן היא מערימה קשיים רבים בדרכם אל הגט המיוחל. מאחר ולטענתו הויכוחים גולשים לצעקות והתלהטות הרוחות הוא ביקש מאיתנו לפנות לאישה ולהזמין אותה לגישור.

לאחר מספר ימים בני הזוג הגיעו לגישור שהתחיל בצורה מכובדת אך מהר מאד הפך לשדה קרב של האמות וחילופי מילים, לאו דווקא מחמאות.  עד להרגעת הרוחות עבר זמן מה בהם היה חשש כי מי מבני הזוג יזרוק כסא על הצד השני. אך לשמחתנו לבסוף נרגעו הרוחות מתוך הבנה כי הצעקות והאמוציות רק מעכבות את התהליך ולכן הם בעצמם גורמים נזק וסבל מיותר האחד לשניה, לבני הבית ולמשפחה המורחבת העוברת עימם יחד את התהליך בלית ברירה…

בתוך 3 מפגשים טעונים וארוכים הצלחנו להגיע להסכמות הדדיות בדבר הרכוש המשותף, משמורת משותפת על הילדים, קיזוז הפנסיות וחלוקה של כל רכושם עד השקל האחרון בבנק. כיום בני הזוג גרושים כשנה ובשיחת ברור אחרונה איתם, שניהם גילו את החיים מחדש, כל אחד מהם יוצא עם בן זוג חדש. והחיים לדבריהם הרבה יותר יפים מאי פעם.

קל להתחתן קשה מאד להתגרש בטוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *