גישור ירושה / צוואות וירושות

גישור ירושות וצוואות

גישור צוואות וירושות – לפשט את המורכב

גישור ירושה או גישור צוואות וירושות הן אבן המחלוקת במקרים רבים מאד שכן ישנם כל כך הרבה משתנים הנכנסים לסיפור, בשלבים שונים של החיים ועקב נסיבות כאלו ואחרות. כך שלעיתים היורשים הטבעיים מגלים כי נושלו בצדק או שלא, לרוב קורה כאשר אחד מבני הזוג נפטר וכעת בן הזוג הנותר מתחתן בשנית או חי בזוגיות עם מישהי אחרת. ולהם נולדים עוד ילדים בנוסף לילדים שכבר ישנם. מה שנקרא יורשים טבעיים. המחלוקת בנושאים אלו רבה ומגוונת ולעיתים האמת סבוכה למעין כדור צמר אותו יש לפרום בעדינות. קשר, קשר, כך שכל אחד מהצדדים יקבל את תשומת הלב והמגיע לו בתהליך.

בתי משפט = מלחמה?

לרוב, הצדדים ניגשים לבית משפט מתוך אמונה של כל צד כי הוא צודק, המאבק ושכירת שירותי עו"ד יקרים כספית ונפשית ועלולים להמשך מספר שנים. בהם תמשיכו לשלם לעו"ד וגם תיקחו אתכם בלב ובנפש, מה שרק יגרום לכם לצער רב. בנוסף, הצדק אינו תמיד מוצא את מקומו בבית המשפט ולכן הסיכוי ששני הצדדים לא יצאו מרוצים מהפסיקה שתתקבל. לרוב גם לא ישמעו את הצדדים במלואם אלא יחתרו לקיצור ההליך, כפי שקורה חדשות לבקרים.

אחדות המשפחה – ערך עליון בגישור!

לכן, הליך גישור בין הצדדים יחסו לכם בוודאות כסף רב, זמן רב, ודכדוך נפשי. שני הצדדים מקבלים בגישור את הזמן הראוי לשטוח את טענותיהם, להציג ראיות/הוכחות כלשהן, בכך יכולים הצדדים להגיע לפשרה טובה יותר עבור כולם, בהליך קצר משמעותית מבית משפט ובעלויות נמוכות מאד. כך שני הצדדים יוכלו להפרד לשלום ולא להתראות מבחינתם. למרות שכבר נתקלנו במקרים בהם המשפחה כולה הבינה את הערך העליון בשמירה על הקשר המשפחתי ולאחר הגעה לפשרה הרצויה, הצדדים התפייסו וחזרו לתקשר כמשפחה רחבה אחת. זו כמובן השאיפה שלנו כל הליך גישור, שהמשפחה תישאר מלוכדת ומאוחדת למען הדורות הבאים והנצחת הנפטר. לכן אנו פועלים בנושא בכל פגישה ומנסים לאחות את הקרעים הנפשיים דרך הריפוי הכספי של חלוקת הירושה על פי צדק והוגנות.

למענה מהיר- נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

Call Now Button דילוג לתוכן