גישור זוגי

גישור זוגי

גישור זוגי 

הגישור הוא תהליך הנועד ליישב ולפתור סכסוכים או מחלוקות. גישור בעבודה, גישור משפחתי, או גישור זוגי, ישנם כמה סוגים של גישור, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא מציאת פתרונות למשברים ולהביא מצב של שיוון בין שני הצדדים. אחד מתהליכי הגישור הרגישים הוא ללא ספק גישור זוגי, שכן, בתהליך שכזה אנו נוברים עמוק לתוך מערכת היחסים של בני הזוג, מתוך כוונה לייצר גשר בין שני בני הזוג על מנת שאלו יוכלו לצאת מהתקיעות ולהתקדם הלאה בחייהם. 

מהו גישור זוגי?

גישור זוגי הוא למעשה "גשר" בין בני זוג, שנועד לסייע לפתוח ערוצי תקשורת שנחסמו וזאת על מנת שיוכלו לשוחח בנחת ובכבוד על המשבר, לסיימו בצורה שוויונית ומכובדת, אם יחדיו או אם ע"י הסכם גישור, מתוך מטרה להיפרד ולסיים את הנישואין / הקשר הזוגי. לגישור זוגי אין גיל, גם אנשים מבוגרים מגיעים לפתרון סכסוך בעזרת גישור זוגי המסייע להם בענייני כספים, ירושות, רכוש וכדומה.

גישור זוגי (בין אם גישור שנועד לפתור בעיה נקודתית בין בני הזוג ובין אם גישור למטרות הסכם גירושין) נועד לסייע לבני הזוג לקבל החלטות משותפות (או שלום בית) בנוגע לרכוש, כסף, ילדים וזאת מתוך מטרה שכל הצדדים יהיו מרוצים ואולי יוכלו בעתיד לחזור לקשר מכבד וישיר. 

 מה קורה בתהליך גישור בין בני זוג? 

כאשר בני זוג מגיעים אל גישור זוגי, מחחים אותם המגשר על הסכם גישור ומעדכן אותם בתהליך עד הגעה למטרה הסופית (שלום בית, או הסכם גירושין). המגשר נפגש אחד על אחד עם בני הזוג על מנת לעשות תיאום ציפיות ובניית אמון ולאחר מכן נפגש המגשר עם שניהם יחדיו, כאשר הוא אינו נוקט צד או נטייה לצד כלשהו, אלא מנהל את התהליך באופן אובייקטיבי לחלוטין וכמובן דיסקרטי. 

מיהו המגשר? 

המגשר הוא איש מקצוע מוסמך, אשר למד את התחום והתמקצע בפתרון משברים ותהליכים שונים בתחום הגישור כמו גישור עסקי, גישור בתחום החינוך, גישור פלילי, גישור רפואי, גישור זוגי וכדומה. המגשר מסייע לאנשים המעורבים להגיע לפתרון ויישוב הסכסוך ללא כעסים, תוך קיום שיח מכבד. 

מתי ניגש לגישור זוגי? 

גישור זוגי מתאים לאנשים שהגיעו למבוי סתום בהיבט התקשורתי בניהם. אל גישור זוגי מגיעים בני הזוג כאשר הם נמצאים במשבר ומעוניינים לפתור אותו יחד, או דווקא הפוך – מתוך מטרה שלא לפתור את המשבר אלא להיפרד / להתגרש מבלי להגיע לביהמ"ש, או לעורכי דין. אם אתם מתגוררים באזור המרכז, תוכלו למצוא מגשר זוגי בתל אביב שיסייע לכם לעלות על ערוץ תקשורתי פתוח ומכבד ובכך גם להגיע לסוף הסכסוך כפי שביקשתם. 

לאחר שמצאתם מגשר זוגי בתל אביב, תוכלו להתחיל את התהליך כאשר אחד הנושאים החשובים עליהם יש לדון הוא – הילדים. כאן גדול הייתרון שיש לגישור זוגי מאשר לדיון בביהמ"ש, שכן, הגישור הזוגי מביא את שני הצדדים להסכים על הדרך בה הולכים, מה שמשדר לילדים רוגע וביטחון (עד כמה שניתן).

חשוב לדעת.

גישור בין בני זוג הוא תהליך עמוק ואינטימי, בו כל אחד מהצדדים מגיע לסוג של חשבון עם עצמו, היכן שגה וכיצד ניתן לגשר על הפערים שנוצרו ולצאת לדרך חדשה ולכן, אם בחרתם במגשר זוגי בתל אביב, חשוב להגיע אם ידיים פתוחות ונפש חפצה ולזכור, כי פעם אהבתם מאד את האדם שלצדכם, גם אם כעת זה לא נראה כך כלל, חשוב לזכור את העבר על מנת שתוכלו להתקדם לעתיד. בשלום. 

 
למענה מהיר- נא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

Call Now Button דילוג לתוכן